POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy, ponieważ po latach wspólnych doświadczeń, wyzwań i sukcesów, nadszedł czas pożegnania uczniów klas programowo najwyższych.

W tej podniosłej chwili towarzyszyli absolwentom: Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra, dyrektorzy szkół z terenu miasta i gminy Siewierz, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

Wspierały nas również uczelnie partnerskie: Wyższa Szkoła Humanitas oraz Uczelnia Metropolitalna Katowice, które przekazały Złote Indeksy uprawniające obdarowanych absolwentów do podjęcia bezpłatnych studiów I stopnia na wybranym przez siebie kierunku.

Decyzją Rady Pedagogicznej i Samorządu Uczniowskiego „Złote Indeksy” trafiły do:

- Wiktorii Kolińskiej (absolwentki liceum), która osiąga wysokie wyniki sportowe i która wiąże swoją przyszłość z psychologią.

- Wiktorii Mazur (absolwentki technikum) – uczennicy, która osiągnęła najwyższe wyniki nauczania spośród tegorocznych absolwentów technikum logistycznego.

Podczas uroczystości pożegnania uczniów klas czwartych, wręczono listy gratulacyjne, nagrody książkowe, podziękowania i wyróżnienia.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Dawid Machura (LO),

Mateusz Nowak(LO),

Maja Majewska (LO),

Amelia Machura (LO)

Za szczególne osiągnięcia nagrodzono:

Wiktorię Kolińską (LO, sportowe)

Mateusza Kubarskiego (LO, sportowe)

Mateusza Nowaka (LO, naukowe)

Igora Kieresia (technikum, sportowe)

Szymona Mańkę (technikum, sportowe)

Wyróżniono także uczennice: Amelię Wyszyńską Julitę Knafel, Amelię Machurę za 4-letnią działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Wszystkie sukcesy naszych uczniów, zarówno te duże, jak i te małe oraz osiągnięcia naszej szkoły nie miałyby miejsca, gdyby nie wsparcie Rodziców.

Składamy serdeczne podziękowania:

Pani Marzenie Kuczyńskiej-Chaładzie

Pani Edytcie Machurze

Pani Marcie Wyszyńskiej

Panu Dariuszowi Kubarskiemu

Pani Ilonie Klimek

Panu Arturowi Kieresiowi

Pani Karolinie Nodze

Cieszymy się, że w ciągu tych czterech lat przeżyliśmy wspólnie z Wami, Drodzy Absolwenci, wiele sympatycznych, czasem radosnych, a czasem wzruszających chwil. Mieliśmy okazję wspólnie przeżywać sukcesy, wyciągać wnioski z drobnych niepowodzeń,

świetnie

się bawić podczas wspólnych wycieczek, uroczystości, a przede wszystkim mogliśmy stworzyć relacje, które pozostaną z nami na lata.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na drodze, którą Wy sami sobie wybierzecie.

Kroczcie odważnie i pewnie przez życie. Osiągajcie sukcesy we wszystkich dziedzinach, którymi się zainteresujecie. Próbujcie. Bądźcie dumni ze swoich wyników i sięgajcie nawet po to, co z początku wydaje się niemożliwe.

My będziemy Wam zawsze, tak jak do tej pory, kibicować i cieszyć się z Waszych osiągnięć.