Aktualności

Jesteśmy Szkołą Partnerską UMCS

Informujemy, że od 22 kwietnia 2024 r. nasza szkoła jest Szkołą Partnerską Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 
Podpisane porozumienie obejmuje między innymi: współpracę studentów i młodzieży na płaszczyźnie kulturalno-oświatowej oraz sportowej, w ramach: kół zainteresowań, radia i telewizji akademickiej, udostępnianie dla naszych uczniów zasobów dydaktycznych Uniwersytetu, możliwość uczestnictwa w wykładach i warsztatach, współpracę w zakresie organizacji projektów z dziedziny kultury, sportu i popularyzacji nauki oraz współpracę w zakresie odbywania przez studentów praktyk przedmiotowo-metodycznych i pedagogicznych.
Wierzymy, że współpraca z UMCS w Lublinie wzbogaci naszą ofertę edukacyjną oraz stworzy nowe możliwości rozwoju dla naszych uczniów. 
Jest to kolejny ważny krok w dążeniu do zapewnienia im jak najlepszego przygotowania do matury i podjęcia studiów zgodnie z ich zainteresowaniami i aspiracjami zawodowymi.

 

 

 

 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.