Aktualności

Finał Konkursu Papieskiego


W etapie finałowym jubileuszowego XX Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego dla szkół ponadpodstawowych organizowanego przez Instytut Tertio Millennio we Wrocławiu nasza szkoła już po raz drugi znalazła się na podium. Piotr Nowak z klasy 2 LO zdobył drugie miejsce, a Paulina Kaczmarek z klasy 3 LO zdobyła trzecie miejsce. Naszą szkołę reprezentował również Tomasz Machura z klasy 3 LO, który zajął dalszą lokatę. Dowiedliśmy, że możemy poszczycić się doskonałą znajomością życia i nauczania naszego patrona szkoły Jana Pawła II oraz podjąć temat roli chrześcijan we współczesnym świecie.

 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.